Skawiańczyk & Stanek Adwokaci i Radcowie Prawni spółka partnerska z siedzibą w Krakowie to firma prawnicza, która z dużym zawodowym powodzeniem działa od 2005 r. specjalizując się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Wykształcone i sprawdzone w trakcie wieloletniej praktyki metody działania pozwalają Kancelarii na świadczenie usług prawnych na wysokim, profesjonalnym poziomie.

Nasza Kancelaria to zespół starannie dobranych, wykształconych ale i doświadczonych prawników , dla których skuteczne doradztwo i reprezentacja interesów Klienta to najważniejsze cele zawodowej aktywności. Zaufało nam wielu dużych, średnich i małych przedsiębiorców, osób indywidualnie prowadzących działalność oraz osób fizycznych , dla których rezultaty naszych starań są kluczowym i przekonywującym argumentem dla kontynuowania wieloletniej współpracy z nami.

Świadczymy także usługi prawne na rzecz podmiotów zagranicznych, w szczególności osób prawnych i fizycznych pochodzących z Republiki Federalnej Niemiec , Austrii i Szwajcarii.

Świadcząc kompleksowe usługi prawne współpracujemy z notariuszami, tłumaczami, biegłymi oraz ekspertami .