XV Lecie Kancelarii

XV Lecie Kancelarii

Obchody 15 lecia Kancelarii

Miło nam poinformować, że Kancelaria Skawiańczyk & Stanek Adwokaci i Radcowie Prawni spółka partnerska obchodzi 15 lecie założenia. Kancelaria powstała w dniu 29 listopada 2005 roku.

Z okazji obchodów 15 lecia wybiliśmy pamiątkowy medal aby uświetnić to wydarzenie.

Kancelaria ma już stałe miejsce na rynku usług prawniczych w Polsce w szczególności na terenie Małopolski, Śląska oraz na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Siedziba Kancelarii znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskich sądów.

Pragniemy podziękować Zespołowi Kancelarii oraz naszym Współpracownikom, dzięki którym stworzyliśmy prężnie działającą Firmę Prawniczą. Liczymy, że zdobyte doświadczenie przez Zespół Kancelarii pozwoliło nam zrealizować się zawodowo i osiągnąć założone cele. Aktualnie Kancelaria to dziesięcioosobowy zespół doświadczonych prawników.

Składamy podziękowanie naszym Klientom za współpracę i mamy nadzieję, że nasza pomoc przyniosła i będzie przynosić w przyszłości dobre rezultaty w zakresie poprawy bezpieczeństwa bussinesowego oraz sytuacji osobistej naszych Klientów. Pragniemy dalej realizować naszą misję w myśl naszej dewizy Ius est ars boni et aequi.

 

Kraków, 29 listopada 2020r.